کد خبر:10784
پ
۱۳۹۸۰۷۲۹۰۹۴۷۰۹۹۳۲۱۸۷۱۶۰۲۴

توهین به بختیار رحمانی با جعل خبری از خبرگزاری تسنیم

برخی فعالان فضای مجازی به تازگی یکی از بازیکنان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه استقلال را هدف قرار داده و از قضا برای اثبات ادعای خود در مورد این بازیکن به خبری از خبرگزاری تسنیم استناد کرده‌اند. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری..

برخی فعالان فضای مجازی به تازگی یکی از بازیکنان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه استقلال را هدف قرار داده و از قضا برای اثبات ادعای خود در مورد این بازیکن به خبری از خبرگزاری تسنیم استناد کرده‌اند.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری تسنیم در ساعت ۱:۱۵ چهاردهم مرداد ۱۳۹۳ خبری با این عنوان «رحمانی: پدرم برای ایران جنگیده است» منتشر کرده است.

تصویر این خبر بی کم و کاست در زیر آمده است:

با گذشت بیش از هشت سال از تاریخ انتشار این خبر و به دنبال برخی مجادلات در فضای مجازی، با تحریف و تقطیع مصاحبه منتشرشده در خبرگزاری تسنیم مطلبی با این عنوان منتشر شده است که «افشاگری چند سال پیش خبرگزاری تسنیم از اینکه پدر بختیار رحمانی همراه با نیروهای صدام به خاک ایران حمله کردند!».

این در حالی است که بختیار رحمانی در گفت‌وگوی منتشرشده از او در خبرگزاری تسنیم به شایعات در مورد رزمنده بودن پدرش در جنگ تحمیلی و اینکه وی در میان ایرانی‌ها نبوده است، اینطور واکنش نشان داده بود: «پدرم صد در صد در میان نیروهای ایرانی بوده و همرزمان پدرم و چند امام جماعت گواهی این موضوع را امضا کردند که مدارک آن را تحویل خواهم داد».

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران