کد خبر:7708
پ
۱۳۹۹۰۹۱۴۱۸۳۳۴۹۵۶۰۲۱۷۴۷۷۰۴

تکرار وحشت و آژیر خطر در اسرائیل؛ این بار در شهرهای ایلات و هولون

ساعاتی پس از به صدا در آمدن آژیر خطر در برخی مناطق شهر اورشلیم (قدس اشغالی) در سرزمین‌های اشغالی، این بار این آژیر خطر در شهرهای ایلات و هولون به صدا در آمد. – اخبار بین الملل – گروه عبری تسنیم ـ ساعاتی پس از به صدا در آمدن آژیر خطر در برخی مناطق شهر..

ساعاتی پس از به صدا در آمدن آژیر خطر در برخی مناطق شهر اورشلیم (قدس اشغالی) در سرزمین‌های اشغالی، این بار این آژیر خطر در شهرهای ایلات و هولون به صدا در آمد.

– اخبار بین الملل –

گروه عبری تسنیم ـ ساعاتی پس از به صدا در آمدن آژیر خطر در برخی مناطق شهر اورشلیم (قدس اشغالی) در سرزمینهای اشغالی، این بار این آژیر خطر در شهرهای ایلات و هولون به صدا در آمد.

آژیر خطر در قدس اشغالی حدود ۵۰ دقیقه ادامه داشت!

ساکنان ایلات و هولون نیز همچون اورشلیم با توهم حمله موشکی به پناهگاه‌ها می‌گریزند.

آژیرهای خطر «نیر دوری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی را مجبور کرد به ساکنان سرزمین‌های اشغالی توضیح دهد که علت به صدا در آمدن این آژیرها در دست بررسی است.

این مسئله مقامات اسرائیل و ساکنان را با سردرگمی مواجه کرده است. آنها دچار این تردید هستند که کدام آژیر خطر واقعی است و در چه وضعیتی باید به پناهگاه‌ها بروند.

آژیر خطر ممتد در اسرائیل؛ صهیونیست‌ها با توهم حمله موشکی ایران به پناهگا‌ه‌ها رفتندفعال‌شدن آژیر هشدار در شهرک‌های مجاور غزه/ شلیک ۲ راکت به‌سمت عسقلانآتش‌سوزی در کارخانه‌ تولیدکننده بُردهای الکترونیکی نظامی در رژیم صهیونیستیآتش‌سوزی در یک کارخانه‌ تولیدی محصولات غذایی در فلسطین اشغالیوقوع آتش‌سوزی در پالایشگاه حیفا در فلسطین اشغالی+ فیلم

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران