کد خبر:7972
پ
۱۴۰۰۰۳۱۸۱۰۵۷۵۴۶۵۰۲۲۹۳۱۴۳۴

حاشیه از مجلس:افتادن عمامه نماینده مجلس/این چه مدیریتی است؟

در جریان بررسی تحقیق و تفحص از نحوه انتقال آب بین حوضه ای توسط وزارت نیرو حواشی در مجلس ایجاد شد. – اخبار سیاسی – به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر در نشست علنی امروز (سه شنبه ۷ تیر) قوه مقننه و در..

در جریان بررسی تحقیق و تفحص از نحوه انتقال آب بین حوضه ای توسط وزارت نیرو حواشی در مجلس ایجاد شد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر در نشست علنی امروز (سه شنبه ۷ تیر) قوه مقننه و در جریان بررسی تحقیق و تفحص از نحوه انتقال آب بین حوضه ای توسط وزارت نیرو طی تذکری خطاب به رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:به چه مجوزی تک روی کردید و چرا تحقیق تفحص را یک جانبه تائید کردید این چه مدیریتی است؟ تحقیق تفحصی که فقط به نفع چهارمحال باشد مورد قبول ما نیست.

وی با بیان اینکه فردی در مجلس با انجام تحقیق و تفحص مخالفت نیست، ادامه داد: مصوبه کمسیون کشاورزی درباره این موضوع کلی است .

به گزارش تسنیم، نماینده خمینی شهر که از نحوه تصویب این تحقیق و تفحص به شدت ناراحت بود و با عصبانیت در حال صحبت بود به یکباره پایه میکروفن خود را از جلوی میز خود برداشت و به صورت ایستاده به اظهار نظر پرداخت و در این حین عمامه این نماینده از سر وی افتاد که نمایندگان عمامه وی را بر سر نماینده خمینی شهر گذاشتند.

پس از این اتفاقات تعدادی از نمایندگان در کنار صندلی نماینده خمینی شهر قرار گرفتند و سعی کردند که وی را آرام کنند و حسن شجاعی علی آبادی نماینده ابهر عمامه این نماینده را بر سر وی گذاشت و تعداد دیگری از نمایندگان نیز با ایما و اشاره از هیئت رئیسه درخواست کردند تا صدای بلندگوی این نماینده را قطع کند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران