کد خبر:5581
پ
۱۴۰۰۰۹۰۷۱۲۵۸۳۳۰۰۲۴۱۵۱۴۱۴

دستگیری ۳ جاسوس موساد در سیستان و بلوچستان/ این افراد در انتشار اطلاعات و اسناد طبقه‌بندی دست داشته‌اند

گروه استا‌ن‌ها ـ اداره‌کل اطلاعات سیستان و بلوچستان از بازداشت سه جاسوس موساد در سیستان و بلوچستان با حکم دستگاه قضایی خبر داد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، اداره‌کل اطلاعات سیستان و بلوچستان از بازداشت ۳ عضو جاسوسی موساد در س..

گروه استا‌ن‌ها ـ اداره‌کل اطلاعات سیستان و بلوچستان از بازداشت سه جاسوس موساد در سیستان و بلوچستان با حکم دستگاه قضایی خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، اداره‌کل اطلاعات سیستان و بلوچستان از بازداشت ۳ عضو جاسوسی موساد در سیستان و بلوچستان خبر داد و اعلام کرد: این افراد با حکم دستگاه قضایی دستگیر شدند.

در اطلاعیه اداره‌کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان آمده است: در پی سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج)، سه نفر از منتشرکنندگان اطلاعات و اسناد طبقه‌بندی‌شده و مرتبط با سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی با نام‌های اختصاری م ـ س، م ـ ز، الف ـ ق، با مجوز دستگاه قضایی دستگیر شدند.

محاکمه سرکرده گروهک تروریستی تندر؛ افشای ارتباط "جمشید شارمهد" با FBI و موسادضربه امنیتی مقاومت به موساد؛ طراح ترور «فادی البطش»، دانشمند فلسطینی دستگیر شدبازداشت ۱۵ جاسوس موساد در ترکیه

گزارش اداره‌کل اطلاعات سیستان و بلوچستان می‌افزاید: این افراد در انتشار اطلاعات و اسناد طبقه‌بندی‌شده دست داشته‌اند.

از مردم هوشیار استان درخواست می‌شود هرگونه تحرکات مشکوک در فضای حقیقی و مجازی را با شماره ۱۱۳ ستاد خبری اداره‌کل اطلاعات استان در میان بگذارند.

انتهای پیام/ش+

فدراسیون صنعت نفت ایران