کد خبر:5518
پ
۱۴۰۱۰۱۲۱۰۹۵۷۱۵۴۱۰۲۵۱۰۸۵۹۴

رونالدو یکی از نوزادان دوقلویش را از دست داد

ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد اعلام کرد که یکی از دو فرزند دوقلوی او که قرار بود به زودی به دنیا بیایند، جانش را از دست داده است. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو و همسرش جورجینا رودریگس روز دوشنبه..

ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد اعلام کرد که یکی از دو فرزند دوقلوی او که قرار بود به زودی به دنیا بیایند، جانش را از دست داده است.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو و همسرش جورجینا رودریگس روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای مشترک در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اعلام کردند که در کمال تأسف یکی از دو نوزاد دوقلویی که قرار بود به جمع فرزندان آنها اضافه شود، جان خود را از دست داده است، اما نوزاد دیگر که یک دختر است، سالم به دنیا خواهد آمد.

در این بیانیه آمده است: در نهایت تأسف باید اعلام کنیم نوزاد پسرمان مرده است. این بزرگترین دردی است که والدین می‌توانند احساس کنند. تنها تولد نوزاد دیگرمان که یک دختر است به ما روحیه و قدرت می‌دهد که این اتفاق تلخ را تحمل کنیم. تمامی علائم از سلامت نوزاد دیگر و سالم به دنیا آمدن او حکایت دارند، اگرچه هنوز دو ماه دیگر تا تولدش مانده است. ما می‌خواهیم از همه پزشکان و پرستارانی که در این مدت مراقبت‌ها و حمایت‌های لازم را به عمل آوردند، تشکر کنیم. این اتفاق تلخ بسیار ما را ناراحت کرده است و در این لحظات تلخ فقط می‌خواهیم که به حریم خصوصی‌مان احترام بگذارید.

در همین حال باشگاه منچستریونایتد نیز به این اتفاق واکنش نشان داده و در جواب پیام رونالدو نوشته است: درد تو درد ما هم هست. در این لحظات سخت، محبت و حمایت‌مان را نثارتان می‌کنیم.

باشگاه اسپورتینگ لیسبون اولین باشگاه دوران بازیگری رونالدو نیز در پیامی نوشته است: برایت آرزوی قدرت و صبر می‌کنیم. خانواده اسپورتینگ همیشه در کنار توست.

رونالدو دارای چهار فرزند است که بزرگترین آنها کریستیانو جونیور ۱۱ ساله است که اکنون در تیم نونهالان باشگاه منچستریونایتد بازی می‌کند.

رونالدو جایی در برنامه‌‌های تن‌هاخ نداردتوضیح رانگنیک درباره آینده رونالدو و هو شدن پوگبا توسط هواداران منچستریونایتد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران