کد خبر:6654
پ
۱۳۹۱۰۸۳۰۰۰۰۰۵۸۴

رژیم صهیونیستی در تمام سفارت‌خانه‌های خود آماده باش اعلام کرد

در پی شهادت حسن صیاد خدایی رژیم صهیونیستی در تمامی سفارتخانه‌های خود اعلام آماده باش کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه نیوز وان در خبری در این رابطه اعلام کرد، سفارت‌های اسرائیل در سرتاسر دنیا به حال آماده باش در آ..

در پی شهادت حسن صیاد خدایی رژیم صهیونیستی در تمامی سفارتخانه‌های خود اعلام آماده باش کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه نیوز وان در خبری در این رابطه اعلام کرد، سفارت‌های اسرائیل در سرتاسر دنیا به حال آماده باش در آمده اند.
این رسانه عبری زبان با اشاره ضمنی به جنایات تروریستی رژیم تل‌آویو در سال‌های گذشته گفت: بر خلاف دفعات گذشته که قربانیان عملیات فعالان برنامه‌های هسته‌ای ایران بودند، این بار یک افسر عالی‌رتبه سپاه هدف ترور قرار گرفت.
به اعتراف این رسانه عبری زبان یکی از دلایل نگرانی اسرائیل آن است که تهران اعلام کرد، این ترور عبور از خط قرمز است و عواقب خاص به خود را داشته و جنایتکاران بهای سنگینی بابت آن خواهند پرداخت.

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به ترور شهید صیاد خداییگزارش تسنیم از محل ترور شهید حسن صیاد خدایی / حضور نماینده دادستانی در محلروایت‌های متناقض رسانه‌های صهیونیستی از هویت شهید خدایی/ لافِ اشراف اطلاعاتی در غربت!

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران