کد خبر:6500
پ
۱۴۰۰۰۹۱۶۱۸۰۵۱۴۹۶۲۲۴۲۲۳۴۷۴

زاکانی: فیش‌های حقوقی منتشرشده در فضای مجازی از رانندگان اتوبوس‌ها درست است

شهردار تهران گفت: مشکل راننده‌های اتوبوس به مصوبه‌ای از شورای‌عالی کار برمی‌گشت که نقض ضمنی شده است. – اخبار سیاسی – به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت طی سخنانی در جمع خبرنگاران با بیا..

شهردار تهران گفت: مشکل راننده‌های اتوبوس به مصوبه‌ای از شورای‌عالی کار برمی‌گشت که نقض ضمنی شده است.

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت طی سخنانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فیش‌های حقوقی منتشرشده در فضای مجازی از رانندگان اتوبوس‌ها درست است، اظهار داشت: مشکل راننده‌های اتوبوس به مصوبه‌ای از شورای‌عالی کار برمی‌گشت که نقض ضمنی شده است. این شائبه ایجاد شده بود که حق قانونی آن‌ها در حال تضییع شدن است که توضیح دادیم این‌طور نیست و علی‌الحساب هم به آن‌ها پرداخت کردیم‌.

وی افزود: نزدیک ۳۰۰ نفر اعتراض داشتند و الباقی ارائه خدمت می‌کردند و از دیروز هم روند خدمت‌رسانی‌ عادی شده است؛ برخی افراد اعتراضات را ساماندهی می‌‌کردند که پس از برخورد با آن‌ها موضوع خاتمه یافت.

زاکانی در ادامه گفت: ۵۰۰ پله‌برقی فرسودگی داشت که آن را تعطیل کردیم تا بتوانیم ایمنی را به وجود آوریم و بخش عمده‌ای از آن تعمیر شده و تعداد دیگری در روزهای آینده بهره‌برداری می‌شود. ۲۲۵۰ دستگاه اتوبوس تحویل گرفته‌ایم که بخشی فرسوده بود و امسال در برنامه خود ۳۲۵۰ دستگاه در حال آماده‌سازی و خرید داریم.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران