کد خبر:5877
پ
۱۴۰۱۰۲۰۹۱۷۱۸۴۱۳۵۲۲۵۲۴۱۴۰۴

سرمربی پورتو: داور طارمی را متقلب خطاب کرد/ حرف زدن از تبانی شرم‌آور است

سرمربی تیم فوتبال پورتو نسبت به انتشار برخی گزارش‌ها درباره احتمال وقوع تبانی برای تعیین نتیجه بازی تیمش مقابل تیم پورتیموننسه ابراز تأسف کرد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی انتشار برخی شایعات جنجالی درباره نتیجه بازی اخیر «مهدی طارمی..

سرمربی تیم فوتبال پورتو نسبت به انتشار برخی گزارش‌ها درباره احتمال وقوع تبانی برای تعیین نتیجه بازی تیمش مقابل تیم پورتیموننسه ابراز تأسف کرد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی انتشار برخی شایعات جنجالی درباره نتیجه بازی اخیر «مهدی طارمی» و یارانش در تیم پورتو برابر تیم پورتیموننسه، «سرجیو کنسیسائو» سرمربی تیم پورتو نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

به میدان فرستاده شدن ترکیبی غیرمعمول و ضعیف‌تر از همیشه توسط سرمربی پورتیموننسه در شب باخت ۷ بر صفر برابر پورتو باعث ایجاد شک و گمان‌هایی درباره وجود تبانی برای تعیین نتیجه شده که البته کنسیسائو آن را بی‌مورد می‌داند.

کنسیسائو در خصوص این موضوع گفت: در ارتباط با موضوع «پائولو سرجیو» (سرمربی پورتیموننسه) باید گفت که نظر و اولویت‌های هر مربی به اقتضای شرایط تیمش متفاوت است و هر کسی براساس مهمترین اهدافش تصمیم‌گیری می‌کند. برای من آماده بودن تیم برای کسب پیروزی مهمترین چیز است اما فکر می‌کنم که تشکیل چنین پرونده‌ای و به راه افتادن چنین تحقیقاتی در مورد یک مربی و تیم شرم‌آور است.

سرمربی پورتو افزود: این ماجرا بازتاب کوچکی از فوتبال پرتغال است. اینجا ما کلی آدم داریم که دنبال آن هستند که ببینند دیگران هر روز چه می‌گویند و نیتشان هم از انجام این کار خالص نیست بلکه فقط به قصد حمله این کار را انجام می‌دهند. من در زندگی شاهد چیزهایی بوده‌ام که به سطحی بسیار پست و پایین رسیده‌اند.

کنسیسائو سپس به انتقاد از داور بازی قبلی تیمش مقابل براگا پرداخت که در آن اولین شکست پورتو در فصل جاری لیگ برتر پرتغال رقم خورد. او با متهم کردن «هوگو میگل» به اهانت به بازیکنان پورتو گفت: من دیده‌ام که داوران به اعتراض بازیکنان جواب بدهند اما ندیده بودم که به آنها توهین کنند. داور، طارمی را متقلب خطاب کرد. در براگا قضاوت‌ او بر اساس هیچ معیار منطقی صورت نگرفت. او برای پورتو داور بدیُمنی است. این بار او مرا اخراج نکرد و کارت زرد هم نداد اما کافی بود ذره‌ای پرخاش کنم تا فوراً اخراجم کند.

آغاز تحقیقات فدراسیون فوتبال پرتغال درباره برتری ۷ گله پورتو

انتهای پیام/؛

فدراسیون صنعت نفت ایران