کد خبر:9090
پ
۱۴۰۱۰۵۰۹۰۲۱۱۲۱۷۲۹۲۵۷۷۰۷۳۴

سوپرجام پرتغال| پورتو با گل‌‌های طارمی جشن قهرمانی گرفت

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر و جام حذفی پرتغال در شب گلزنی مهاجم ایرانی خود، اولین جام فصل را کسب کرد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی سوپرجام فوتبال پرتغال، بامداد امروز (یکشنبه) در ورزشگاه مونیسیپال ده‌آویرو میان تیم‌های پورتو به‌عنوان ق..

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر و جام حذفی پرتغال در شب گلزنی مهاجم ایرانی خود، اولین جام فصل را کسب کرد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی سوپرجام فوتبال پرتغال، بامداد امروز (یکشنبه) در ورزشگاه مونیسیپال ده‌آویرو میان تیم‌های پورتو به‌عنوان قهرمان لیگ برتر و جام حذفی و توندلا نایب قهرمان فصل گذشته جام حذفی برگزار شد که این بازی را پورتو با نتیجه ۳ بر صفر به سود خود به پایان رساند.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو که از ابتدا در ترکیب این تیم حضور داشت، در این بازی گل‌های اول و سوم تیمش را در دقایق ۳۰ و ۸۲ به ثمر رساند. اوانیلسون نیز در دقیقه ۳۳ دیگر گل آبی‌وسفیدپوشان دراگائو را زد. طارمی در دقیقه ۸۷ زمین بازی را ترک کرد و جای خود را به گابریل ورون داد.

با این نتیجه پورتو که دو ماه قبل نیز با دبل طارمی موفق شده بود توندلا را با سه گل در فینال جام حذفی پرتغال شکست دهد، برای بیست‌و‌سومین بار قهرمان سوپرجام پرتغال شد و جایگاهش را در فهرست پرافتخارترین تیم‌های این تورنمنت بیش از پیش مستحکم کرد. دومین تیم پرافتخار سوپرجام پرتغال که فصل گذشته نیز فاتح این رقابت‌ها شد، اسپورتینگ لیسبون با ۹ قهرمانی است.

پورتو آخرین بار سال ۲۰۲۰ موفق به فتح سوپرجام پرتغال شده بود و امسال در سی‌و‌دومین حضورش در این بازی، دوباره طعم قهرمانی را چشید.

ماجرای محرومیت پورتو به خاطر عدم پرداخت حق رشد طارمی به باشگاه بوشهری

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران