کد خبر:6279
پ
۱۴۰۰۱۰۱۴۲۰۳۴۳۱۳۱۸۲۴۴۴۹۲۲۴

شفاف‌سازی ماجرای ضرب و شتم در مدرسه/ مشخص شدن عامل سیلی‌زدن به معلم

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در واکنش به فیلمی در فضای مجازی با عنوان ضرب و شتم معلم مدرسه توسط اولیای دانش‌آموز گفت: این هنجارشکنی بین یکی از کسبه محل و معلم پرورشی مدرسه بوده است. – اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار اجتماع..

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در واکنش به فیلمی در فضای مجازی با عنوان ضرب و شتم معلم مدرسه توسط اولیای دانش‌آموز گفت: این هنجارشکنی بین یکی از کسبه محل و معلم پرورشی مدرسه بوده است.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ روز گذشته فیلمی با عنوان ضرب و شتم ناظم مدرسه توسط اولیای دانش‌آموز در فضای مجازی منتشر شد و واکنش‌های منفی بسیاری را از سوی معلمان به همراه داشت اما هم اکنون مشخص شد این فرد از والدین دانش آموزان نیست.

هم‌اکنون «مصطفی بابایی» رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در توضیح این ماجرا گفته است که این درگیری بین یکی از کسبه محل و معلم پرورشی مدرسه بوده است.

او در صفحه خود در تویتر نوشته است: «در رابطه با فیلمی که تحت عنوان سیلی خوردن ناظم مدرسه در حال انتشار است عرض کنم این هنجارشکنی بین یکی از کسبه محل و معلم پرورشی مدرسه بوده است. حفظ کرامت و جایگاه مقدس فرهنگیان از اهم وظایف آموزش و پرورش و موضوع به جدیت در حال پیگیری می‌باشد.»

دانش‌آموزان , مدارس دولتی , وزارت آموزش و پرورش ,

اختصاص امکانات رفاهی آموزش وپرورش به معلمان مدارس غیردولتیتکرار اقدام غیرقانونی شرکت آبفای تهران در قطع اشتراک آب مدارس با وجود حضور دانش‌آموزان در مدرسه!چگونه می‌توان دانش‌آموزان دارای معلولیت را در مدارس عادی ثبت‌نام کرد؟بلاتکلیفی والدین با تصمیم دقیقه پایانی استانداری تهران درخصوص تعطیلی مدارسافراط‌ و‌ تفریط آزاردهنده کمیته اضطرار آلودگی هوا در اعلام تعطیلی مدارس!/ اعلام تعطیلی در دقیقه ۹۰

انتهای پیام/؛

فدراسیون صنعت نفت ایران