کد خبر:9316
پ
۱۴۰۱۰۵۰۹۱۳۰۶۱۸۴۷۷۲۵۷۷۴۹۱۴

شکست گل‌گهر در حضور ۱۰ هزار هوادار ترکیه‌ای

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در دومین بازی تدارکاتی خود در ترکیه شکست خورد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از باشگاه گل‌گهر سیرجان، تیم فوتبال گل‌گهر در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی ترکیه از ساعت ۲۰ به‌وقتِ محلی امروز (جمعه) به مصا..

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در دومین بازی تدارکاتی خود در ترکیه شکست خورد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از باشگاه گل‌گهر سیرجان، تیم فوتبال گل‌گهر در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی ترکیه از ساعت ۲۰ به‌وقتِ محلی امروز (جمعه) به مصاف تیم فوتبال ایوب‌اسپور ترکیه رفت.

ایوب‌اسپور که با جذب بازیکنان سرشناسی، هم‌چون رایان بابل، ستاره سابق تیم ملیِ فوتبال هلند و باشگاه لیورپول، مدعی اصلی صعود به سوپرلیگ ترکیه است، در این دیدار و با حمایت ده‌هزار هوادار خود، موفق شد با سه گل از سد گل‌گهر بگذرد.

امیرقلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر در این بازی سنگین و پرفشار ترجیح داد، به جای تمرکز بر نتیجه‌گیری، برای بالابردن آمادگیِ بازیکنان، به همه نیروهای خود بازی بدهد و حتا بازیکنان جوان تیم هم دقایقی برای گل‌گهر در این بازی سخت به‌میدان رفتند تا محکی جدی بخورند.

در طول بازی نیز فرصت‌های گلزنی بی‌شماری نصیب گل‌گهری‌ها شد که با کم‌دقتی مهاجمان و درخشش دروازه‌بان حریف، فرصت‌ها یکی پس از دیگری از دست برود. گل‌گهر در اولین دیدار تدارکاتیِ در اردوی ترکیه با دو گل پروفشنال لیبرتی غنا را شکست داده بود.

فدراسیون صنعت نفت ایران