کد خبر:9350
پ
۱۴۰۱۰۵۱۶۰۷۲۴۳۱۳۰۷۲۵۸۲۹۸۹۴

طارمی پس از انتخابش به عنوان بهترین بازیکن پورتو برابر ماریتیمو: این برای من خیلی خوب است

مهدی طارمی پس از انتخابش به عنوان بهترین بازیکن پورتو در بازی هفته نخست فصل جدید لیگ برتر پرتغال ابراز خوشحالی کرد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی طارمی در پایان دیدار بامداد امروز (یکشنبه) پورتو برابر ماریتیمو در هفته نخست فصل ۲۰۲۳-۲۰٫٫

مهدی طارمی پس از انتخابش به عنوان بهترین بازیکن پورتو در بازی هفته نخست فصل جدید لیگ برتر پرتغال ابراز خوشحالی کرد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی طارمی در پایان دیدار بامداد امروز (یکشنبه) پورتو برابر ماریتیمو در هفته نخست فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر پرتغال که با پیروزی ۵ بر یک پورتو به پایان رسید به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. طارمی در این بازی گل‌های اول و سوم پورتو را در دقایق ۱۲ و ۴۲ به ثمر رساند.

مهدی طارمی , تیم فوتبال پورتو پرتغال ,

مهدی طارمی پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن پورتو در بازی هفته نخست لیگ برتر پرتغال گفت: این جایزه برای من خیلی خوب است و خوشحالم. من سخت برای تیمم کار و تلاش می‌کنم. وقتی جلوی هواداران‌مان بازی می‌کنیم هیجان‌زده می‌شویم. این هم به خاطر حمایت زیاد آنها از تیم پورتو است. خوب است که می‌توانیم با قدرت ادامه بدهیم و پیروز شویم.

مهاجم پورتو در واکنش به جدایی چند بازیکن ارزشمند این تیم در نقل‌وانتقال‌های تابستانی اظهار داشت: ما یک تیم واقعی هستیم و مهم نیست چه کسی بازی می‌کند. ما بازیکنان خوبی در درون و خارج از زمین داریم. من همواره تمام تلاشم را می‌کنم و این روند ادامه خواهد داشت.

لیگ برتر پرتغال| درخشش طارمی در شبی که پورتو با جشنواره گل استارت زد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران