کد خبر:5799
پ
۱۴۰۰۱۲۰۸۱۴۵۲۰۶۳۷۹۲۴۸۷۲۱۰۴

فخرالدینی: می‌دانم چه حرف‌هایی در رختکن نساجی رد و بدل شده است/ قهرمانی قسمت ما نبود

مدافع-هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک از رفتارهای اعضای نساجی و کادر فنی این تیم انتقاد کرد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، میلاد فخرالدینی، پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل نساجی در فینال جام حذفی، گفت: قبل از هر چیز به مردم ق..

مدافع-هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک از رفتارهای اعضای نساجی و کادر فنی این تیم انتقاد کرد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، میلاد فخرالدینی، پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل نساجی در فینال جام حذفی، گفت: قبل از هر چیز به مردم قائمشهر بابت قهرمانی جام حذفی تبریک می‌گویم. ما همه کار کردیم، اما توپ‌های ما تبدیل به گل نشد. قسمت ما نبود این جام را ببریم و قسمت نساجی بود.

وی افزود: وقتی ۹-۸ موقعیت صد درصد ما تبدیل به گل نمی‌شود و یک موقعیت ۵ درصدی نساجی گل می‌شود، یعنی قسمت ما نبوده و قسمت نساجی بوده است.

مدافع-هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره اتفاقات پیش از دیدار، گفت: این اتفاقات دیگر جایی در فوتبال ندارد و همه می‌دانند که چه کسانی این کارها را می‌کنند و چه حرف‌هایی می‌زنند و من خیلی این چیزها را باز نمی‌کنم. من سابقه همکاری با کادر فنی تیم نساجی را داشتم و این مسائل برای فوتبال ما زشت است و فکر نمی‌کنم ارزشش را داشته باشد. می‌دانم چه حرف‌هایی در رختکن نساجی رد و بدل شده است.

فخرالدینی درباره اینکه حاشیه‌ها به درگیری هم کشیده شد و محمد نوازی نیز ضربه‌ای را از تیم حریف خورد، اظهار داشت: بله متاسفانه. ما فقط روی بازی و کار خودمان تمرکز کردیم. فقط می‌خواهم بگویم که این اتفاقات باعث شکست ما نشد و برخی به پای خودشان ننویسند که من رفتم و این اتفاقات را انجام دادم و آلومینیوم باخت. قهرمانی قسمت تیم نساجی بود و به آنها تبریک می‌گویم.

واکنش نقی‌زاده به قفل بودن رختکن آلومینیوم: این چیزها ارزش فوتبال را پایین می‌آوردانتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران