کد خبر:6341
پ
۱۳۹۹۰۶۰۴۱۱۲۲۲۹۹۴۸۲۱۰۳۸۳۹۴

فرمانده یگان ویژه پلیس: تجمعات محدود در برخی از شهرها پایان یافت

فرمانده یگان‌های ویژه فرماندهی انتظامی کشور گفت: هم‌اکنون تجمع فعالی در سطح کشور گزارش نشده و تجمعات محدود در برخی از شهرها با دخالت عوامل انتظامی و همکاری مردم پایان یافته است. – اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سردار حسن کرمی ب..

فرمانده یگان‌های ویژه فرماندهی انتظامی کشور گفت: هم‌اکنون تجمع فعالی در سطح کشور گزارش نشده و تجمعات محدود در برخی از شهرها با دخالت عوامل انتظامی و همکاری مردم پایان یافته است.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سردار حسن کرمی با اشاره به گسترش شایعات و اخبار جعلی در شرایط فعلی کشور، اظهار کرد: بر اساس آنچه از رصد فضای مجازی و حقیقی به دست می‌آید، به نظر می‌رسد انتشار کلیپ‌های جعلی با هدف تشدید عصبانیت و نگرانی مردم در دستور کار گروهک‌های وابسته به استکبار است.

فرمانده یگان‌های ویژه فرماندهی انتظامی کشور افزود: شبکه‌های و کانال‌های معاند فارسی‌زبان از هیچ حربه‌ای برای القای ناامیدی به جامعه ایران اسلامی فروگذار نمی‌کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارشات تکمیلی از سراسر کشور هم‌اکنون تجمع فعالی در سطح کشور گزارش نشده و تجمعات محدود در برخی از شهرها با دخالت عوامل انتظامی و همکاری مردم پایان یافته است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران