کد خبر:5938
پ
۱۳۹۳۱۱۲۷۱۵۴۸۳۹۷۷۲۴۷۶۳۱۰۴

فرود اضطراری پرواز بندرعباس ـ تهران در فرودگاه یزد/ مسافران در سلامت هستند

گروه استان‌ها- روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های هرمزگان از فرود اضطراری هواپیمای پرواز بندرعباس به مقصد تهران در فرودگاه یزد خبرداد و گفت: خوشبختانه تمام مسافران در سلامت کامل هستند. – اخبار استانها – کسری انصاری نسب روابط عمومی اداره‌کل فرودگاه‌های ..

گروه استان‌ها- روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های هرمزگان از فرود اضطراری هواپیمای پرواز بندرعباس به مقصد تهران در فرودگاه یزد خبرداد و گفت: خوشبختانه تمام مسافران در سلامت کامل هستند.

– اخبار استانها –

کسری انصاری نسب روابط عمومی اداره‌کل فرودگاه‌های استان هرمزگان شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در بندرعباس اظهار داشت: پرواز شماره ۶۴۵ هواپیمایی آسمان از مبدا بندرعباس به مقصد تهران قرار بود امروز ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه انجام شود که متاسفانه به علت نقص فنی هواپیما شاهد تاخیر در پرواز بودیم.

وی افزود: پس از رفع نقص فنی و با بیش از سه ساعت تاخیر و راس ساعت ۱۸:۲۰ دقیقه، پرواز از فرودگاه بندرعباس به مقصد تهران انجام شد.

روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های هرمزگان گفت: متاسفانه هواپیما در نزدیکی یزد مجدد دچار نقص فنی می‌شود که خلبان به منظور صیانت از جان مسافران اقدام به فرود در فرودگاه یزد می‌کند.

روایت سردار قاآنی از یک عملیات موفق پهپادی در خاک فلسطین اشغالی/ ۴۱ هواپیمای جنگی اسرائیل یک شبانه‌روز مشغول شناسایی این پهپادها بودندهواپیمایی افغانستان پرواز مشهد ـ کابل را از سرگرفتترکیه آسمان خود را به روی هواپیماهای روسی عازم سوریه بست

وی تصریح کرد: پس از فرود در فرودگاه یزد مقرر شد به دنبال ارایه خدمات به مسافران شرایط برای پرواز آنها به مقصد تهران فراهم شود، همچنین ۵ مسافر پرواز نیز با سایر پروازهای فرودگاه یزد عازم تهران شدند.

انصاری نسب گفت: قطعه‌ای که در هواپیما دچار نقص فنی شده بود تهیه و ارسال شده است و با رفع نقص این امشب مجددا به سمت تهران انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه تمامی مسافران در سلامت کامل هستند اظهار داشت: تمهیدات لازم به منظور رفاه مسافرانی که هم اکنون در یزد هستند اندیشیده شده است و هواپیمایی آسمان نیز ملزم به ارائه خدمات به این مسافران شده است.

انتهای پیام/۸۶۴/ش

فدراسیون صنعت نفت ایران