کد خبر:6009
پ
۱۳۹۸۱۱۱۸۱۴۴۴۴۵۲۵۲۱۹۶۱۰۸۰۴

قرارداد استوکس، دومین قرارداد فاجعه در فوتبال ایران/ شانس ۸۰ درصدی قهرمانی پرسپولیس آن هم در یک صورت

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم گل‌محمدی اگر از ۶ بازی پیش‌رو پنج برد و یک مساوی به دست بیاورد شانس بالایی برای قهرمانی خواهد داشت. – اخبار ورزشی – سهراب انتظاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شرایط پرسپولیس در شش هفته ب..

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم گل‌محمدی اگر از ۶ بازی پیش‌رو پنج برد و یک مساوی به دست بیاورد شانس بالایی برای قهرمانی خواهد داشت.

– اخبار ورزشی –

سهراب انتظاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شرایط پرسپولیس در شش هفته باقی‌مانده لیگ برتر و شانس این تیم برای قهرمانی اظهار داشت: پیش از تعطیلات لیگ یکسری چالش‌ها و حاشیه‌ها گریبان پرسپولیس را گرفته بود. بعد از دربی تیم در چند مسابقه به نتیجه تساوی رسید و اگر در چند بازی اخیر در لیگ موفق می‌شد، شرایط کمی فرق می‌کرد. ۶ مسابقه آخر برای پرسپولیس حکم مرگ و زندگی و هر بازی حکم یک فینال را دارد. به نظر من اگر تیم گل‌محمدی از این ۶ بازی، پنج برد و یک مساوی بیاورد بالای ۸۰ درصد شانس قهرمانی دارد اگر چه در آخر فصل کار سخت بوده و کسب پنج برد و یک مساوی از بازی‌های پیش‌رو بسیار دشوار است.

وی ادامه داد: لیگ در این فصل کمی فرسایشی شده است. اول باید خودمان امتیاز بگیریم و بعد به فکر استقلال باشیم که به عقیده من امتیاز از دست می‌دهد. بچه‌ها فقط به خاطر اینکه دل هواداران را به دست بیاورند باید با چنگ و دندان بازی کنند. پرسپولیس شایستگی این را دارد تا هر شش بازی را هم ببرد. اگر تیم پنج بازی و یک مساوی کسب کند، شانس قهرمانی خواهد داشت.

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره برخورد انضباطی یحیی گل محمدی با مهدی عبدی گفت: من از جزئیات اطلاعی ندارم، ولی وقتی این اتفاق افتاده قطعاً بی انضباطی رخ داده است. نظم و انضباط در هر تیمی حرف اول را می‌زند. اگر هر کسی ساز خودش را بزند سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. اولین چیزی که در هر باشگاهی به چشم می‌آید نظم و انضباط است. مهدی عبدی جوان است و می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد. او باید به خودش بیاید. زمان مثل برق و باد می‌گذرد و تا چشم به هم بزند فوتبالش تمام می‌شود.

انتظاری یادآور شد: عبدی باید قدر لباسی که تنش است و جایگاهش را بداند. او پسر خوب و فوتبالیست قابلی است و جوانی کرده است. پرسپولیس شرایط حساسی دارد و باید همه یکدل باشیم. امسال سوپرجام و جام حذفی را از دست دادیم و هواداران ناراحت هستند و نباید کار به اما و اگر بسپاریم.

جریمه مهدی عبدی از سوی باشگاه پرسپولیس

وی درباره عملکرد شرزود تمیروف تصریح کرد: این بازیکن تازه به تیم آمده و بازیکن ملی ازبکستان هم است. پنج شش بازی هم برای پرسپولیس انجام داده اما اگر بخواهم واقعیتش را بگویم، فوتبالیست‌های ایرانی خیلی بهتر از او داریم. تمیروف نه تنها در حد پرسپولیس نیست، بلکه در حد لیگ برتر ایران هم نیست. او در شش بازی قبل حتی یک موقعیت نصف و نیمه هم درست نکرده و کارهای عجیب و غریب می‌کند. در لیگ یک فوتبالیست‌های تاپی داریم که این بازیکن در حد آنها هم نیست.

انتظاری درباره اینکه پنجره نقل‌و‌انتقالاتی پرسپولیس بار دیگر به دلیل بدهی به آنتونی استوکس بسته خواهد شد، عنوان کرد: برخی افراد مقصر این داستان هستند. هیئت مدیره آن زمان باشگاه مقصر است. مدیرعامل وقت هم که مقصر صددرصد است. جالب‌تر اینکه هیچ بازخواستی هم از آنها نمی‌شود. باید به انصاری‌فرد بگویند بیا و توضیح بده که چه کار کردید؟ بازیکنی که یک بازی کرده چندین هزار دلار پول گرفته و تیم را محکوم کرده است. این باشگاه با سیلی صورت خودش را سرخ نگه می‌دارد. قرارداد استوکس بعد از ویلموتس فاجعه‌ترین قرارداد فوتبال ماست. جالب است هیچ بازخواستی هم از مدیران وقت نکردند. این مدیران مقصران اصلی هستند. مردم بدون هیچ چشمداشتی عاشق پرسپولیس هستند، وقتی این اتفاقات را می‌بینند با خودشان می‌گویند در این تیم چه می‌گذرد؟

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران