کد خبر:6767
پ
۱۳۹۷۰۷۱۰۱۸۲۱۱۰۱۳۴۱۵۵۵۵۰۲۴

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۴| سکه امروز چند شد؟

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۸۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۳۸۰ هزار تومان است. – اخبار بازار – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر..

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۸۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۳۸۰ هزار تومان است.

– اخبار بازار –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۳۸۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۴ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۸ میلیون تومان، ربع سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۵ میلیون و ۹۹۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی۱۸۵۷ دلار است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۳/۰۴

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار با کاهش نسبت به روز قبل ۲۵ هزار و ۸۶۵ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۵ هزار و‌ ۶۰۸ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز با افزایش نسبت به دیروز معادل ۲۸ هزار و ۱۹۵ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۷ هزار و ۹۱۴ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: ‌‌‌چهار‌شنبه ۴ خرداد ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۵ هزار و ۸۶۵

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۸ هزار و ۱۹۵

بروزرسانی: چهار‌شنبه ۴ خرداد ساعت ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۴ میلیون و ۳۸۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۸ میلیون

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۴ میلیون و ۹۸۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۸۳۰ هزار

بروز رسانی: ‌چهار‌شنبه ۴ خرداد ساعت ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۳۸۴ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

مثقال طلا

۵ میلیون و ۹۹۶ هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۵۷

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران