کد خبر:6934
پ
۱۳۹۷۰۷۰۸۱۲۱۵۰۳۳۰۸۱۵۵۳۶۷۴۴

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۹| سکه امروز چند شد؟

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۴۰۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. – اخبار بازار – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر..

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۴۰۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

– اخبار بازار –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۶ میلیون و ۸۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی۱۸۶۳ دلار است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۳/۰۹

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار با افزایش نسبت به روز قبل ۲۵ هزار و ۹۴۳ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۵ هزار و‌ ۶۸۷ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز با کاهش نسبت به دیروز معادل ۲۸ هزار و ۱۸۵ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۷ هزار و ۹۰۵ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: ‌‌‌‌دو‌شنبه ۹ خرداد ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۵ هزار و ۹۴۳

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۸ هزار و ۱۸۵

بروزرسانی: دو‌شنبه ۹ خرداد ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

۱۴ میلیون و ۲۵۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۸ میلیون و ۲۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۲۲۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۹۹۰ هزار

بروز رسانی: ‌‌دو‌شنبه ۹ خرداد ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۴۰۵ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

مثقال طلا

۶ میلیون و ۸۷ هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۶۳

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران