کد خبر:7596
پ
۱۳۹۷۰۷۱۰۱۸۱۶۲۱۷۷۴۱۵۵۵۴۹۸۴

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۲۶| سکه امروز چند شد؟

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۴۱۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. – اخبار بازار – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار ه..

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۴۱۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

– اخبار بازار –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۶ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۳۲ دلار است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار با افزایش نسبت به روز قبل، ۲۷ هزار و ۴۳۹ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و‌ ۱۶۶ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز با کاهش نسبت به دیروز معادل ۲۸ هزار و ۷۲۷ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۴۴۲ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: پنج‌شنبه ۲۶ خرداد ۱۲:۴۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۷ هزار و ۴۳۹

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۸ هزار و ۷۲۷

بروزرسانی: پنج‌‌‌شنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۸ میلیون و ۳۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۳ میلیون و ۲۰۰ هزار

بروز رسانی: پنج‌شنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۴۱۷ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

مثقال طلا

۶ میلیون و ۱۴۰ هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۳۲

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران