کد خبر:7792
پ
۱۳۹۷۰۷۱۰۱۸۱۶۲۱۷۷۴۱۵۵۵۴۹۸۴

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۴/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۴۴۳ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است. – اخبار بازار – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار ه..

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۴۴۳ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

– اخبار بازار –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۶ میلیون و ۲۵۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۲۴ دلار است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار با افزایش نسبت به روز قبل ۲۷ هزار و ۶۹۴ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و‌ ۴۱۸ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز با افزایش نسبت به دیروز معادل ۲۸ هزار و ۶۷۲ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۳۸۷ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: چهار‌شنبه ۱ تیر ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۷ هزار و ۶۹۴

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۸ هزار و ۶۷۲

بروزرسانی: چهار‌‌‌‌شنبه ۱ تیر ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۵ میلیون و ۵۵۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۸ میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۴۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۳ میلیون و ۵۰ هزار

بروز رسانی: ‌چهار‌شنبه ۱ تیر ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۴۴۳ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

مثقال طلا

۶ میلیون و ۲۵۵ هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۲۴

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران