کد خبر:8920
پ
۱۳۹۷۰۷۱۰۱۸۲۱۱۰۱۳۴۱۵۵۵۵۰۲۴

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۵/۰۳؛ سکه امروز چند شد؟

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۳۴۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است. – اخبار بازار – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار ه..

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۳۴۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.

– اخبار بازار –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۸ میلیون و ۱۰۰ تومان، ربع سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۵/۰۳

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۵ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۲۷ دلار است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۷ هزار و ۷۶۵ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و‌ ۴۸۸ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۸ هزار و ۷۸۵ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۴۹۸ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: دو‌‌شنبه ۳ مرداد ۱۳:۳۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۷ هزار و ۷۶۵

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۸ هزار و ۷۸۵

بروزرسانی: دو‌شنبه ۳ مرداد ساعت ۱۳:۳۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

۱۴ میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۸ میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۳ میلیون و ۱۰۰ هزار

بروز رسانی: دوشنبه ۳ مرداد ساعت ۱۳:۳۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۳۴۵ هزار

مثقال طلا

۵ میلیون و ۸۳۰ هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۲۷

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران