کد خبر:9128
پ
۱۳۹۷۰۷۱۰۱۸۲۱۱۰۱۳۴۱۵۵۵۵۰۲۴

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۵/۱۰؛ طلا امروز چند شد؟

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۶۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. – اخبار بازار – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار ه..

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۶۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

– اخبار بازار –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۸ میلیون و ۱۵۰ تومان، ربع سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۵/۱۰

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۵ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۶۵ دلار است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۷ هزار و ۸۶۷ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و‌ ۵۹۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۸ هزار و ۷۹۹ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۵۱۲ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: ‌دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۲:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۷ هزار و ۸۶۷

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۸ هزار و ۷۹۹

بروزرسانی: دوشنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۲:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

۱۴ میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۸ میلیون و ۱۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۱۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۳ میلیون و ۱۰۰ هزار

بروز رسانی: دو‌‌شنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۲:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۳۶۷ هزار

مثقال طلا

۵ میلیون و ۹۲۵ هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۶۴

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران