کد خبر:6397
پ
۱۳۹۶۱۱۲۱۲۱۱۲۳۱۷۹۴۱۳۲۹۸۰۸۴

قیمت مرغ به ۴۱ هزار تومان کاهش یافت

مدیرعامل میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از عرضه مرغ در میادین عمده با قیمت ۴۱ تا ۴۴ هزار تومان خبر داد و گفت قیمت خرده‌فروشی نیز در میدان بهمن به ۵۰ هزار تومان رسیده است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، فصاحت گفت: امروز نزدیک به ۴۵۰ ت..

مدیرعامل میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از عرضه مرغ در میادین عمده با قیمت ۴۱ تا ۴۴ هزار تومان خبر داد و گفت قیمت خرده‌فروشی نیز در میدان بهمن به ۵۰ هزار تومان رسیده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فصاحت گفت: امروز نزدیک به ۴۵۰ تن مرغ به میدان بهمن وارد شده که این میزان ورودی بسیار مناسب است. البته این غیر از حدود صد و سی تنی است که در میدان پیروزی و در میادین دیگر به صورت کامل توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه نرخ مصوب مرغ گرم ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان است، افزود: به دلیل تأمین مناسب و خرید‌های مردم در چند روز گذشته، هم اکنون قیمت عمده مرغ بین ۴۱ هزار تا ۴۴ هزار تومان متغیر است و قیمت خرده‌فروشی نیز در میدان بهمن به ۵۰ هزار تومان رسیده است.

مدیرعامل میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: با پیگیری‌های انجام شده، بخش خصوصی تخم مرغ مورد نیاز را تأمین و روانه بازار کرد و هم اکنون بازار این کالا هم به تعادل نسبی رسیده است.

وی افزود: تخم مرغ امروز به صورت عمده ۶۱ هزار تا ۶۵ هزار تومان توزیع و در خرده‌فروشی هم از ۶۰ هزار تا ۷۶ هزار تومان به مصرف‌کننده عرضه می‌شود.

فصاحت با بیان اینکه هم اکنون تخم مرغ در میادین با قیمت ۷۱ هزار تومان عرضه می‌شود، گفت: فردا هم روند کاهشی قیمت مرغ و تخم مرغ را در میادین اعمال خواهیم کرد.

انتهای پیام/؛

فدراسیون صنعت نفت ایران