کد خبر:8521
پ
۱۴۰۱۰۴۲۲۱۸۴۳۰۲۲۹۴۲۵۶۷۷۹۸۴

ماجرای مشاجره مسافران با رئیس قطار مشهد ‌به اهواز ‌چه بود؟

مدیرکل راه آهن لرستان به مشاجره تعدادی از مسافران قطار مشهد – اهواز در ایستگاه بیشه دورود واکنش نشان داد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد ، فیلمی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه در قطار مسافربری مشهد به اهواز در روز سه‌شنبه..

مدیرکل راه آهن لرستان به مشاجره تعدادی از مسافران قطار مشهد – اهواز در ایستگاه بیشه دورود واکنش نشان داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد ، فیلمی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه در قطار مسافربری مشهد به اهواز در روز سه‌شنبه مشکلاتی پیش آمد و کولر این قطار دچار مشکل شده و از کار افتاد که به خاطر گرمی هوا با اعتراض مسافران همراه بود.

درباره این اتفاق گفته شده که وقتی تعدادی از مسافران به‌خاطر مشکل فنی کولر به رئیس قطار اعتراض می‌‌کنند، وی به مسافران پاسخ می‌دهد که فعلاً راه حلی برای رفع مشکل نیست و باید صبر کنند ولی تعدادی از مسافران همچنان به اعتراض خود ادامه می‌دهند تا اینکه در ایستگاه بیشه شهرستان دورود با درخواست رئیس قطار از پلیس، چند نفر از معترضان دستگیر می شوند!

برای مشخص شدن واقعیت ماجرا با مدیرکل راه آهن استان لرستان تماس گرفتیم که وی در این مورد توضیحات لازم را ارائه داد.

فخرالدین پیروزفر در این رابطه درگفت‌و گو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر دستگیری تعدادی از مسافران قطار مشهد- اهواز در ایستگاه بیشه اظهار داشت: شامگاه سه‌شنبه ساعت یک بامداد مولد برق قطار مشهد – اهواز دچار آسیب می شود که گرمای هوا سبب اعتراض برخی مسافران شد.

آخرین وضعیت ریزش تونل قطارشهری کرمانشاه / خیابان مدرس برای حفظ ایمنی شهروندان بسته شد + فیلم بخشی از تونل در حال ساخت قطار شهری کرمانشاه ریزش کرد / اعمال محدودیت ترافیکی در خیابان مدرس نخستین قطار ترانزیتی روسیه ـ هند از مرز سرخس وارد ایران شد

وی افزود: در ایستگاه دورود مولد برق قطار مشهد – اهواز تعویض و مشکل برطرف می‌شود ولی بعد از رفع مشکل علی‌رغم عذرخواهی رئیس قطار اعتراض مسافران ادامه پیدا می‌کند و به دلیل بالا گرفتن مشاجره لفظی میان عده ای از مسافران و رئیس قطار در ایستگاه بیشه قطار نیم ساعت توقف داشته که با حضور ماموران پلیس، جو آرام و قطار به مسیر خود ادامه می‌دهد.

مدیرکل راه آهن لرستان ضمن تکذیب دستگیری برخی مسافران در این زمینه عنوان کرد: خبر دستگیری تعدادی از مسافران در ایستگاه بیشه کاملاً کذب است وعلی رغم اینکه قطار از لرستان عبوری بود و مبدا لرستان نبوده از کلیه مسافران به دلیل اشکالی که در سیستم تهویه قطار ایجاد شده بودعذرخواهی کردیم و هیچ کسی دستگیر نشد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه اعتراض مسافران به‌حق بود، از همه مسافران عذرخواهی کردیم و اعلام کردیم چنانچه توقف قطار بیشتر از نیم ساعت شود جبران خسارت می‌کنیم که حدود ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت مشکل قطار رفع شد و قطار مسافربری از لرستان عبور کرد.

انتهای پیام/۶۴۵/ی

فدراسیون صنعت نفت ایران