کد خبر:9059
پ
۱۳۹۷۰۴۲۰۰۸۵۷۰۶۹۰۱۱۴۷۰۶۴۵۴

متروی اصفهان ‌تعطیل شد

با اعلام روابط عمومی مترو منطقه اصفهان، فعالیت متروی این شهرستان به دلیل شرایط جوی نامناسب و بحرانی امروز تعطیل است. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان، با توجه به شرایط جوی نامناسب پیش‌ب..

با اعلام روابط عمومی مترو منطقه اصفهان، فعالیت متروی این شهرستان به دلیل شرایط جوی نامناسب و بحرانی امروز تعطیل است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان، با توجه به شرایط جوی نامناسب پیش‌بینی شده اداره کل هواشناسی اصفهان، مبنی بر تشدید فعالیت سامانه مونسونی در استان و رگبار شدید باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقتی در استان و احتمال آب‌گرفتگی معابر و گذرگاه‌های عبوری و تاثیر در کیفیت تردد شهروندان، بهره‌برداری و ارائه خدمات مترو به شهروندان در روز جمعه ۷ مردادماه جاری تعطیل اعلام می‌گردد.

آب‌گرفتگی معابر زیرزمینی، ایجاد روان‌آب، سیلابی شدن مسیل‌ها باعث اختلال تردد در مسیرهای زیرزمینی و مترو می‌شود.

طوفان با سرعت ۷۰ کیلومتر مناطق مختلف استان اصفهان را درنوردیدآخرین وضعیت بارش‌ها در اصفهان/ تخلیه ۳ روستا و قطع راه و گاز در ۴ روستای دیگر استاناجاره قلیان در اماکن عمومی اصفهان غیرقانونی است/ جمع‌آوری قلیان‌ها از حاشیه زاینده‌رود
گفتنی است که با توجه به شرایط غیر قابل پیش‌بینی وضعیت جوی و میزان آب‌گرفتگی احتمالی معابر در ورودی‌های ایستگاه‌های مترو فعالیت مترو در عصر و شب پنج شنبه ۶ مرداد ماه نیز تعطیل شد.

انتهای پیام/۱۷۰

فدراسیون صنعت نفت ایران