کد خبر:5801
پ
۱۴۰۰۱۰۲۸۱۶۴۹۴۶۹۶۱۲۴۵۶۲۳۴۴

مجیدی: اسم بازی امروز فوتبال نبود و برای الهامی متأسفم

بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: قهرمانی نساجی مازندران را به هواداران این تیم تبریک می‌گویم اما به ساکت الهامی نه! – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، میثم مجیدی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل آلومینیوم اراک در فینال ..

بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: قهرمانی نساجی مازندران را به هواداران این تیم تبریک می‌گویم اما به ساکت الهامی نه!

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میثم مجیدی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل آلومینیوم اراک در فینال جام حذفی فوتبال، اظهار داشت: قهرمانی را به هواداران نساجی و مردم مازندران تبریک می‌گویم، ولی برای ساکت الهامی متأسفم. در بازی رفت این فصل لیگ برتر، تنشی بین نیمکت‌های دو تیم به وجود آمد که الهامی آنجا گفت بازیکنانم از من فوتبال یاد می‌گیرند، ولی امروز معنی فوتبال را فهمیدیم که قبل از بازی در رختکن ما را بستند. این کار اسمش فوتبال نبود.

وی افزود: ما نزدیک به شش هفت موقعیت گلزنی داشتیم اما روی یک موقعیت نصف و نیمه توپ وارد دروازه ما شد. شرمنده هواداران آلومینیوم شدیم. بار دیگر به مازندرانی‌ها تبریک می‌گویم، ولی به الهامی و مدیریت نساجی تبریک نمی‌گویم. البته حدادیان مالک باشگاه جای خود دارد. این کارها زشت بود و در شأن و شخصیت تیم بزرگ نساجی نبود.

جام حذفی فوتبال| رونمایی از قهرمان جدید فوتبال ایران/ نساجی مازندران با عبور از آلومینیوم پانزدهمین قهرمان جام حذفی شدحاشیه دیدار نساجی – آلومینیوم| حضور ماجدی و قهرمانان کشتی در آزادی و حرص و جوش الهامی روی سکوها + عکس

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران