کد خبر:7012
پ
۱۴۰۰۱۰۰۸۱۹۲۸۵۴۶۹۹۲۴۳۸۴۶۹۴

مذاکره جدی پرسپولیس با بازیکنان سپاهان پس از پایان لیگ

باشگاه پرسپولیس پس از پایان لیگ برتر مذاکرات رسمی خود با چند بازیکن سپاهان را آغاز خواهد کرد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه پرسپولیس که شروع خوبی در نقل‌و‌انتقالات تابستانی داشته‌ است،‌ پس از توافق نهایی با علیرضا بیرا..

باشگاه پرسپولیس پس از پایان لیگ برتر مذاکرات رسمی خود با چند بازیکن سپاهان را آغاز خواهد کرد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه پرسپولیس که شروع خوبی در نقل‌و‌انتقالات تابستانی داشته‌ است،‌ پس از توافق نهایی با علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی‌گنجی، حالا در پی جذب چند بازیکن دیگر است تا تیمی قدرتمند برای فصل آینده ببندد.

سرخپوشان در همین زمینه قرار است بلافاصله پس از پایان لیگ، مذاکرات جدی خود با سروش رفیعی و دانیال اسماعیلی‌فر را آغاز کنند و باید دید این دو بازیکن در پایان فصل به جمع سرخپوشان اضافه خواهند شد یا خیر.

همچنین درباره علاقه باشگاه پرسپولیس برای جذب امید نورافکن نیز در روزهای گذشته شایعات فراوانی به گوش می‌رسید که ظاهراً سرخپوشان در این زمینه فعالیت خاصی نداشته‌اند. نورافکن یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد و باشگاه پرسپولیس به همین دلیل در انتظار تعیین تکلیف این بازیکن با باشگاه اصفهانی است.

قرارداد بیرانوند با پرسپولیس رسماً امضا شددرویش: رضاییان بیش از ۶میلیارد از پرسپولیس گرفته است/ کادر فنی باید تصمیمی در حد نام تیم بگیرد

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران