کد خبر:6938
پ
۱۳۹۹۰۷۱۰۱۰۱۶۴۹۵۳۱۲۱۳۴۳۴۲۴

نامه نماینده اصفهان به مخبر درباره ابلاغ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان

نماینده اصفهان در مجلس، در نامه‌ای به آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور خواستار ابلاغ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی از سوی دولت شد. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، «عباس مقتدایی» نایب‌رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خا..

نماینده اصفهان در مجلس، در نامه‌ای به آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور خواستار ابلاغ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی از سوی دولت شد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، «عباس مقتدایی» نایب‌رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، در نامه‌ای به آقای محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور خواستار ابلاغ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از سوی دولت شد.

متن نامه نماینده اصفهان به آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور به شرح زیر است:

همانگونه که مستحضرید، نزدیک به یک ماه است که از ارسال مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به هیات دولت گذشته است و همچنان این مصوبه در انتظار تایید نهایی و ابلاغ است.

باتوجه به رویکرد دولت نسبت به رسیدگی به اقشار آسیب پذیر بویژه بازنشستگان، مستدعی است شخصا به این موضوع ورود و در تصویب و ابلاغ مصوبه تسریع لازم را ایجاد نمایید. مزید امتنان است اینجانب را نیز از نتیجه اقدامات انجام شده مطلع نمایند.

از حسن توجه جنابعالی قدردانی می‌نماید.

عباس مقتدایی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی

انتهای‌ پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران