کد خبر:6034
پ
۱۴۰۱۰۲۱۴۱۹۳۲۴۱۶۲۶۲۵۲۶۹۱۶۴

نظر کارشناس داوری درباره صحنه‌های بحث‌برانگیز دیدار سپاهان – استقلال

کارشناس داوری فوتبال ایران صحنه‌های مشکوک داوری دیدار سپاهان و استقلال را بررسی کرد. – اخبار ورزشی – حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قضاوت موعود بنیادی‌فرد در دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال اظهار داشت: تیم داوری قضاوت ..

کارشناس داوری فوتبال ایران صحنه‌های مشکوک داوری دیدار سپاهان و استقلال را بررسی کرد.

– اخبار ورزشی –

حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قضاوت موعود بنیادی‌فرد در دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال اظهار داشت: تیم داوری قضاوت خوبی داشت و موعود بنیادی‌فرد را تحسین می‌کنم، چون بازی سختی را قضاوت کرد و کار‌ت‌هایی که داد، همگی درست بود.

وی درباره پنالتی سپاهان عنوان کرد: گرفته شدن پنالتی در نیمه نخست برای سپاهان صحیح بود. سپاهانی‌ها اعتقاد داشتند باید درواز‌ه‌بان استقلال اخراج شود که این اعتراض درست نبود. حرکت مهاجم سپاهان در این صحنه به سمت دروازه‌ نبود و به سمت گوشه زمین بود، به همین دلیل کارت زرد کفایت می‌کرد. اگر مسیر بازیکن مستقیم بود، داور حتماً باید دروازه‌بان استقلال را با کارت قرمز جریمه می‌کرد.

این کارشناس داوری درباره اینکه سپاهانی‌ها اعتقاد داشتند یک پنالتی نیز باید در نیمه دوم برای آنها گرفته می‌شد، خاطرنشان کرد: در نیمه دوم توپ به دست عارف غلامی در محوطه جریمه برخورد کرد ولی دست او فضایی جز بدنش را اِشغال نکرد و قطعاً هیچ داوری این صحنه را پنالتی نمی‌گیرد. کاملاً دست بازیکن بسته و ادامه بازی درست بود.

سلیمانی درباره برخورد وریا غفوری و شهریار مغانلو در اواخر بازی، گفت: در دقیقه ۸۹ مغانلو اعترض داشت که اعتراضش درست بود. این صحنه بنیادی‌فرد مرتکب اشتباه شد چون مهاجم سپاهان خطایی روی غفوری مرتکب نشد. این صحنه اشتباه تاثیرگذاری نبود.

لیگ برتر فوتبال| استقلال از اولین فینال شش‌گانه یک امتیاز گرفت/ زور مجیدی و نویدکیا به هم نرسید

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران