کد خبر:6962
پ
۱۴۰۱۰۲۱۰۱۶۴۶۰۵۱۸۸۲۵۲۴۶۲۷۴

هزینه نوبت‌دهی سرشماری اتباع افغانستانی فاقد مدرک اعلام شد

اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ایران هزینه نوبت‌دهی سرشماری اتباع افغانستانی فاقد مدرک را اعلام کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در بیانیه‌ای اعلام کرد که ه..

اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ایران هزینه نوبت‌دهی سرشماری اتباع افغانستانی فاقد مدرک را اعلام کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در بیانیه‌ای اعلام کرد که هزینه نوبت دهی جهت ثبت نام و شرکت در طرح سرشماری اتباع افغانستانی فاقد مدرک بر اساس نرخ مصوب برای هر نفر در دفاتر پیشخوان دولت ۲۷ هزار تومان است.

بیانیه افزود که این هزینه در دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع و مهاجرین خارجی برای اتباع افغانستانی که برگه واکسیناسیون دارند نیز ۳۱ هزار تومان می‌باشد.

بیانیه همچنین تاکید می‌کند که دریافت هزینه بیشتر از نرخ مصوب تخلف محسوب شده و با متخلفین برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.

اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور می‌افزاید که به منظور ارائه خدمات بهتر و توضیحات پیرامون چگونگی ثبت نام در طرح شناسایی، اتباع خارجی فاقد مدرک می‌توانند روزانه به غیر از ایام تعطیل از طریق برنامه پیام رسان واتساپ با شماره تلفن (۰۹۹۱۲۷۰۷۴۸۳) تماس حاصل کنند.

تمدید طرح سرشماری اتباع غیرمجاز افغانستانی در ایرانصفر تا صد طرح سرشماری اتباع افغانستانی در ایراناقامت ۶ماهه برای اتباع افغانستانی فاقد مدرک/ سرشماری تا ۱۷ خرداد ادامه دارد

بیانیه در ادامه تصریح می‌کند که هرگونه رسید که مطابق با نمونه‌های مندرج در اطلاعیه نباشد فاقد اعتبار است و از دفتر مربوطه پیگیری گردد.

نمونه واریزی مبالغ فیش‌ها به صورت ذیل است.

اتباع افغانستانی ,

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران