کد خبر:6632
پ
۱۴۰۱۰۳۰۱۰۸۴۷۴۳۶۶۱۲۵۳۶۵۷۸۴

همخوانی دیدنی سرود سلام فرمانده در «قطعه ۴۰» بهشت شهدا +عکس و فیلم

همخوانی سرود «سلام فرمانده» با حضور ابوذر روحی در قطعه ۴۰ گلزار شهدای بهشت زهرا(ع) تهران با حضور دهه‌نودی‌ها برگزار شد. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، رویداد معنوی «با این ستاره‌ها» شامگاه پنجشنبه هر هفته در گلزار شهدای بهشت..

همخوانی سرود «سلام فرمانده» با حضور ابوذر روحی در قطعه ۴۰ گلزار شهدای بهشت زهرا(ع) تهران با حضور دهه‌نودی‌ها برگزار شد.

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، رویداد معنوی «با این ستاره‌ها» شامگاه پنجشنبه هر هفته در گلزار شهدای بهشت‌ زهرا(ع) با روایت‌گری یکی از راویان دفاع مقدس یا مدافعان حرم به‌همراه مداحی یکی از مادحان اهل‌بیت (علیهم السلام) برگزار می‌شود.

در هفته چهل و هفتم این برنامه، هاشم اسدی اولین جانباز مدافع حرم به روایتگری خاطرات شهدا در مبارزه با سربازان آمریکایی در کشور عراق پرداخت و ابوذر روحی، سرود «سلام فرمانده» را با حضور دهه‌نودی‌ها در محضر شهیدان گمنام همخوانی کردند. کلیپ این مراسم را ببینید:

گلزار شهدا , بهشت , سرود , همسنگر|احیای صنعت «موشکی» با عنایت مقام معظم رهبری/حکایت‌ نامه‌های شهید طهرانی‌مقدم به امام خامنه‌ای +فیلم

همسنگر| روایتی خنده‌دار از دوران اسارت/ رساندن «شربت» با آفتابه به سلول‌های انفرادی +فیلمخاطرات شهدا| روایتی دردناک و شنیدنی از رزمنده‌ای که «زنده زنده» سوخت اما «آخ» نگفت + فیلممیراث حماسه| تعبیر شهید رکنی از گناه/ حکایت مدرسه دخترانه در مسیر شهید صیاد شیرازیمیراث حماسه|شهیدی که "رفتار یوسف‌گونه" در "گریختن از دام گناه" از خود نشان داد +فیلم

گلزار شهدا , بهشت , سرود ,

گلزار شهدا , بهشت , سرود ,

گلزار شهدا , بهشت , سرود ,

گلزار شهدا , بهشت , سرود ,

گلزار شهدا , بهشت , سرود ,

گلزار شهدا , بهشت , سرود ,

گلزار شهدا , بهشت , سرود ,

این برنامه هرهفته برای عموم مردم از نماز مغرب و عشاء به‌مدت ۲ ساعت برگزار می‌شود و طبق هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با سازمان بهشت زهرا، درب اصلی گلزار «باب الشهداء» تا اذان صبح جمعه باز است.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران