کد خبر:6459
پ
۱۴۰۱۰۲۲۱۱۳۰۴۳۶۳۵۵۲۵۳۰۳۴۹۴

هم‌خوانی زیبای "سلام فرمانده" دهه نودی‌ها در مشهد مقدس + فیلم

هزاران نفر از دانش‌آموزان دهه نودی، ‌در میدان شهدای مشهد سرود سلام فرمانده را همخوانی کردند. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، شنیدن سرود زیبای سلام فرمانده از فرزندان دهه نودی و نسل پنجم انقلاب اسلامی نشان از این دارد که انقلاب ..

هزاران نفر از دانش‌آموزان دهه نودی، ‌در میدان شهدای مشهد سرود سلام فرمانده را همخوانی کردند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، شنیدن سرود زیبای سلام فرمانده از فرزندان دهه نودی و نسل پنجم انقلاب اسلامی نشان از این دارد که انقلاب اسلامی ایران حیاتی پویا دارد و خواهد داشت.

از روزی که این نماهنگ در اختیار نسل پنجم انقلاب قرار گرفته با واکنش‌های بسیار خوبی از جانب نوجوانان روبه رو شد.این روزها سرود شعر سلام فرمانده به یکی از محبوب‌ترین سرودها بین دانش‌آموزان تبدیل شده است. این سرود زیبا برای نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود ۳۱۳ نفری به مناسبت نیمه شعبان و در وصف امام زمان (عج) اجرا شد و سپس مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان به ویژه دانش آموزان دهه نودی قرار گرفت.

و در عرصه میدان شهدای مشهد مقدس شاهد اجرای سرود زیبای انقلابی سلام فرمانده با اجرای هزاران دانش آموز و نوجوان بود که با نوای «حاج ابوذر روحی» و هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئولان متولی فرهنگی در شهر امام رضا(ع) اجرا شد.

بسیاری از پدران و مادران در عرصه میدان شهدا، شاهد صحنه‎های دلچسب و زیبا بودند از حضور کودکان و نوجوانان دهه نودی مشهدی که در مساجد، هیئات مذهبی و کانون‌های فرهنگی فعالیت دارند و به عرصه میدان شهدا آمدند تا زمینه اجرای هرچه بهتر این سرود انقلابی را رقم بزنند.

هم‌خوانی زیبای ‌"سلام فرمانده" ‌کودکان دهه‌نودی ‌ملّیت‌های مختلف در اصفهان+ فیلم‌اجرای سرود سلام فرمانده در جوار خلیج فارس از دریچه دوربینهم‌خوانی سرود سلام فرمانده در همدان/ اجرای بسیار زیبای دانش‌آموزان + فیلم

شنیدن سرود سلام فرمانده با صدای رسا و پر غرور نوجوانان مشهدی موجب رقم خوردن اتفاق بزرگی در عرصه میدان شهدا شدو این شور انقلابی در میان کودکان و نوجوانان در هنگام اجرای این سرود مورد استقبال فراوانی قرار گرفت.

انتهای پیام/۲۸۱/ش

فدراسیون صنعت نفت ایران