کد خبر:6579
پ
۱۴۰۱۰۲۳۰۱۶۰۶۲۷۲۳۷۲۵۳۵۹۳۶۴

هم‌خوانی زیبای ‌"سلام فرمانده" ‌کودکان دهه‌نودی‌ در استان مرکزی/ خانواده‌ها این سرود را زمزمه کردند + فیلم

گروه استان‌ها ـ دهه نودی‌ها در استان مرکزی، در شهر اراک و میدان شهدا در مرکزی‌ترین نقطه در استان و شهرستان سرود سلام فرمانده را همخوانی کردند. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، فرزندان دهه نودی و نسل پنج انقلاب در میدان شهدا در مرکز ..

گروه استان‌ها ـ دهه نودی‌ها در استان مرکزی، در شهر اراک و میدان شهدا در مرکزی‌ترین نقطه در استان و شهرستان سرود سلام فرمانده را همخوانی کردند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، فرزندان دهه نودی و نسل پنج انقلاب در میدان شهدا در مرکز شهر اراک، مرکز استان مرکزی دور هم جمع شده و سرود زیبای " سلام فرمانده " را هم‌خوانی کردند، در این برنامه که "حاج ابوذر روحی" خواننده اثر و پدران و مادران نیز در کنار فرزندان خردسان خود حضور داشتند، همراه با کودکان و نوجوانان نسل پنجم انقلاب این سرود زیبا را همسرایی کرده و صحنه‌های ناب و زیبایی را به نمایش گذاشتند.

صدای پر و غرور شور حال و کودکان و نوجوانان اراکی در اجرای این برنامه چنان زیبا و نشاط انگیز بود که این شور انقلابی در میان نسل پنج انقلاب دل هر بیننده ای را وجد می‌آورد، این برنامه با استقبال بسیار گسترده خانواده ها و کودکان همراه بود، کودکان اراکی با اجرای این سرود با امام زمان(عج) و ولی‌فقیه بیعتی دوباره کردند.

این سرود زیبا برای نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود ۳۱۳ نفری به مناسبت نیمه شعبان و در وصف امام زمان(عج) اجرا شد و این روزها سرود شعر سلام فرمانده به یکی از محبوب‌ترین سرودها بین کودکان و نوجوانان نسل پنجم انقلاب تبدیل شده است.

این درحالی است که فروردین ۱۴۰۱ نماهنگ و سرود سلام فرمانده با صدای ابوذر روحی و به تهیه کنندگی یک روحانی به نام حجت‌الاسلام نعیمی تهیه و منتشر شد که خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و این روزها بارها در شبکه‌های مختلف تلویزیون با ویدیوهای حماسی و مردمی بازپخش می‌شود.

از روزی که این نماهنگ در اختیار نسل پنجم انقلاب قرار گرفته با واکنش‌های بسیار خوبی از جانب نوجوانان روبه‌رو شد. این روزها سرود شعر سلام فرمانده به یکی از محبوب‌ترین سرودها بین دانش‌آموزان تبدیل شده است. این سرود زیبا برای نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود ۳۱۳ نفری به مناسبت نیمه شعبان و در وصف امام زمان(عج) اجرا شد و سپس مورد استقبال بسیاری از دانش‌آموزان به ویژه دانش‌آموزان دهه نودی قرار گرفت.

تمجید فرمانده کل سپاه از سرود "سلام فرمانده"/ این اجرا در تاریخ کشور ماندگار می‌شود«سلام فرمانده» فرزندان شهدای مدافع حرم+فیلمطنین "سلام فرمانده" در اراک می‌پیچد

گزارش ویدئویی خبرگزاری تسنیم استان مرکزی هم‌خوانی سرود سلام فرمانده توسط دانش‌آموزان و دهه نودی‌های اراکی در استان مرکزی در زیر می‌آید:

انتهای پیام/۷۱۱/ش

فدراسیون صنعت نفت ایران