کد خبر:6616
پ
۱۴۰۱۰۲۳۱۰۹۳۰۳۲۲۱۲۲۵۳۶۱۶۲۴

هم‌خوانی سرود سلام فرمانده در "خنداب" استان مرکزی + فیلم

گروه استان‌ها_ دهه نودی‌ها پس از اراک، این بار با حضور “حاج ابوذر روحی” خواننده سرود سلام فرمانده، این اثر را همخوانی کردند. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از خنداب، در اجتماع بزرگ نسل امام زمانی‌ها در شهرستان خنداب استان مرکزی، بانظم و شک..

گروه استان‌ها_ دهه نودی‌ها پس از اراک، این بار با حضور "حاج ابوذر روحی" خواننده سرود سلام فرمانده، این اثر را همخوانی کردند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خنداب، در اجتماع بزرگ نسل امام زمانی‌ها در شهرستان خنداب استان مرکزی، بانظم و شکوه مثال زدنی، نوجوانان خندابی به همراه خانواده‌هایشان حضور یافتند.

در این مراسم که باحضور مسئولان، نوجوانان و دانش‌آموزان و خانواده آنها برگزار شد، دهه‌ نودی‌ها هم صدا با هم با همراهی «ابوذر روحی» خواننده نماهنگ «سلام فرمانده» به هم‌خوانی این سرود پرداختند.

این درحالی است که فروردین ۱۴۰۱ نماهنگ و سرود سلام فرمانده با صدای ابوذر روحی و به تهیه کنندگی یک روحانی به نام حجت‌الاسلام نعیمی تهیه و منتشر شد که خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و این روزها بارها در شبکه‌های مختلف تلویزیون با ویدیوهای حماسی و مردمی بازپخش می‌شود.

وزیر ارشاد: سرورد "سلام فرمانده" کودک تا سالمند را جذب کرد/ موسیقی مقامی محلی را باید گسترش دهیمهم‌خوانی زیبای ‌"سلام فرمانده" ‌کودکان دهه‌نودی‌ در استان مرکزی/ خانواده‌ها این سرود را زمزمه کردند + فیلماجرای سرود سلام فرمانده در مرکزی‌ترین نقطه سرزمین آفتاب به روایت تصویر‌

از روزی که این نماهنگ در اختیار نسل پنجم انقلاب قرار گرفته با واکنش‌های بسیار خوبی از جانب نوجوانان روبه‌رو شد. این روزها سرود شعر سلام فرمانده به یکی از محبوب‌ترین سرودها بین دانش‌آموزان تبدیل شده است. این سرود زیبا برای نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود ۳۱۳ نفری به مناسبت نیمه شعبان و در وصف امام زمان(عج) اجرا شد و سپس مورد استقبال بسیاری از دانش‌آموزان به ویژه دانش‌آموزان دهه نودی قرار گرفت.

گزارش ویدئویی خبرگزاری تسنیم استان مرکزی هم‌خوانی سرود سلام فرمانده توسط دانش‌آموزان و دهه نودی‌های خندابی در استان مرکزی در زیر می‌آید:

انتهای پیام/۷۱۱/ی

فدراسیون صنعت نفت ایران