کد خبر:6040
پ
۱۴۰۰۱۲۲۹۱۲۳۲۴۵۵۵۵۲۵۰۱۲۱۱۴

وزیر آموزش‌ و پرورش: طرح رتبه‌بندی معلمان هفته آینده وارد کمیسیون دولت می‌شود

گروه استان‌ها ـ وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه‌بندی معلمان که قریب به ۱۰ سال است کلید خورده است از دوشنبه هفته آینده در کمیسیون دولت مطرح خواهد شد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، یوسف نوری صبح امروز در بدو ورود و حضور در مراسم ..

گروه استان‌ها ـ وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه‌بندی معلمان که قریب به ۱۰ سال است کلید خورده است از دوشنبه هفته آینده در کمیسیون دولت مطرح خواهد شد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، یوسف نوری صبح امروز در بدو ورود و حضور در مراسم غبارروبی گلزار شهدای سنندج، در جمع خبرنگاران با تبریک هفته معلم به همه همکاران خود در سراسر کشور اظهار داشت: بزرگداشت مقام‌ معلم یادآور خاطره شهید مطهری و بیش از ۴ هزار معلم شهید را زنده کرده است.

وی دلیل حضور خود در کردستان را قدردانی از معلمان این استان و همکاری‌های آنها در دوران کرونا و آموزش مجازی عنوان کرد و افزود: امیدواریم با ازسرگیری آموزش حضوری، نیازها و کمبود‌هایی که برای معلمان وجود دارد، برطرف شود.

ایرادات شورای نگهبان به لایحه رتبه‌بندی معلمان رفع شدتذکر نماینده مجلس درباره اجرایی‌نشدن مرحله سوم رتبه‌بندی معلمان

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به آخرین وضعیت طرح رتبه‌بندی معلمان تصریح کرد: طرح رتبه‌بندی معلمان قریب به ۱۰ سال است کلید خورده است لذا این طرح از دوشنبه هفته آینده در کمیسیون دولت مطرح و بلافاصله وارد دولت می‌شود و اجرای آن در زمان مناسب آغاز خواهد شد.

نوری خاطرنشان کرد: از ۳۱ شهریورماه سال گذشته امتیاز رتبه‌بندی برای معلمان سراسر کشور لحاظ خواهد شد.

انتهای پیام/۴۸۷/ح+

فدراسیون صنعت نفت ایران