کد خبر:10473
پ
۱۴۰۱۰۶۱۵۲۲۰۲۲۴۵۱۴۲۶۰۴۴۹۱۴

کارشناس داوری: پنالتی استقلال سوخت/ گل آبی‌ها به‌درستی مردود شد

کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است استقلال در دقایق ابتدایی نیمه دوم دیدار با پیکان، باید صاحب یک ضربه پنالتی می‌شد. – اخبار ورزشی – نوید مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قضاوت موعود بنیادی‌فر در دیدار تیم‌های استقلال و پیکا..

کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است استقلال در دقایق ابتدایی نیمه دوم دیدار با پیکان، باید صاحب یک ضربه پنالتی می‌شد.

– اخبار ورزشی –

نوید مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قضاوت موعود بنیادی‌فر در دیدار تیم‌های استقلال و پیکان اظهار داشت: پس از خطای بازیکن استقلال، ساپینتو به داور اعتراض کرد که بنیادی‌فر رفتاری قاطعانه و خونسردی داشت. در این صحنه‌ها می‌بینیم که داوران عصبانی می‌شوند، اما بنیادی‌فر متفاوت رفتار کرد.

وی در مورد برخورد توپ به دست مدافع پیکان که مربیان استقلال اعتقاد به خطای پنالتی داشتند، تصریح کرد: او توپ را با دست دفع می‌کند، مهم نیست که دست روی سینه است؛ مهم این است که دست به‌سمت توپ می‌رود، تشخیص این صحنه خیلی سخت است، اما خطای هند رخ داد و داور باید پنالتی اعلام می‌کرد.

لیگ برتر فوتبال| توقف استقلال برای دومین هفته پیاپی

کارشناس داوری فوتبال کشورمان در مورد گل مردود استقلال خاطرنشان کرد: وقتی توپ در اختیار دروازه‌بان است، برخورد با توپ خطاست و بنیادی‌فر این گل را به‌درستی مردود اعلام کرد، اخطار به بازیکن استقلال هم درست بود. در دقیقه ۷۳ بازیکن این تیم روی زمین افتاد که خطایی نباید اعلام می‌شد.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران