کد خبر:5231
پ
۱۴۰۱۰۱۲۱۲۲۱۲۲۳۵۲۹۲۵۱۱۴۶۶۴

کشف گل‌محمدی، قاتل پرسپولیس!

زننده دو گل آلومینیوم برابر پرسپولیس بازیکنى است که با نظر یحیى گل‌محمدى شانس حضور در لیگ برتر فوتبال را پیدا کرد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا آزادى که در مرحله یک‌چهارم نهایى جام حذفى دو بار دروازه پرسپولیس را گشود اوایل سال ٩٦ ..

زننده دو گل آلومینیوم برابر پرسپولیس بازیکنى است که با نظر یحیى گل‌محمدى شانس حضور در لیگ برتر فوتبال را پیدا کرد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا آزادى که در مرحله یک‌چهارم نهایى جام حذفى دو بار دروازه پرسپولیس را گشود اوایل سال ٩٦ عضو تیم جوانان تراکتور بود. گل‌محمدى سرمربى وقت تیم بزرگسالان تراکتور به‌دلیل محرومیت نقل و انتقالاتى این باشگاه، تماشاگر مسابقه تیم‌هاى امید و جوانان تراکتور شد و در نهایت ٧ بازیکن را براى حضور در تیم بزرگسالان انتخاب کرد.
یکى از این نفرات آزادى مهاجم ١٧ساله تیم جوانان بود که در همان فصل براى اولین بار در لیگ برتر و رده سنى بزرگسالان بازى کرد.

مهاجم جوان تراکتور اولین گل رسمى خودش در این رده را در ترکیب تیم گل‌محمدى در بازی تراکتور با سایپا به ثمر رساند و حالا کشف گذشته یحیى که در نیم‌فصل اول بازیکن استقلال بود عامل حذف پرسپولیس از جام حذفى و قاتل این تیم نام گرفته است.

به گزارش تسنیم پرسپولیس شب گذشته در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی با نتیجه ۳ بر ۲ برابر میهمان خود آلومینیوم شکست خورد و از گردونه این مسابقات کنار رفت.

یک استقلالی دیگر دومین جام را هم از پرسپولیس گرفت

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران