کد خبر:5761
پ
۱۴۰۱۰۲۰۶۱۳۴۰۵۵۹۹۹۲۵۲۱۲۹۷۴

کمک‌ چهره‌ها به رضا رویگری؛ بازیگر «مختارنامه» صاحبِ خانه می‌شود + فیلم

قرار است به‌زودی با کمک پرویز پرستویی و چهره‌های دیگر، رضا رویگری صاحب آپارتمان و پرستار تمام‌وقت شود. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، بعداز ویدئوی تکان‌دهنده و پیگیری نماینده وزیر ارشاد، برخی از چهره‌های شناخته‌شده با رضا رو..

قرار است به‌زودی با کمک پرویز پرستویی و چهره‌های دیگر، رضا رویگری صاحب آپارتمان و پرستار تمام‌وقت شود.

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، بعداز ویدئوی تکان‌دهنده و پیگیری نماینده وزیر ارشاد، برخی از چهره‌های شناخته‌شده با رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در آسایشگاه کهریزک دیدار کردند.

در این ویدئو علیرام نورایی و حضور اینترنتی پرویز پرستویی و شهربانو منصوریان و چندی دیگر دیده می‌شوند.

شاید کنار این همه اتفاق ناگوار برای رضا رویگری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، خبر خانه‌دار شدن او شیرین‌ترین اتفاق برای این بازیگر محبوب باشد.

در این ویدئو پرویز پرستویی از این اتفاق ناگوار می‌گوید و چهره‌ها به خانه‌دار شدن او اشاره می‌کنند که قرار است به‌زودی در آپارتمان خودش مستقر شود و پرستاری تمام‌وقت از او مراقبت کند.

بازیگران , سینمای ایران , صدا و سیما , همچنین در این ویدئو نشان داده شد که گویا قرار است دادستان، قیّم او باشد و رضا رویگری بتواند به‌راحتی و با آرامش در این خانه زندگی کند و مشکلات او برطرف شود.

ساعتی قبل هم گزارشی از آخرین وضعیت رضا رویگری در آسایشگاه سالمندان کهریزک منتشر شد که در آن به حضور نماینده وزارت ارشاد و پیگیری سازمان سینمایی اشاره شد و البته انتقاداتی که کماکان به عدم مسئولیت‌پذیری خانه سینما وجود دارد هم پرداخته شد.

رویگری ۷۶ساله خواننده سرود معروف «ایران ایران» (الله الله) در اوایل انقلاب است. مختارنامه از جمله آثار این بازیگر ارزشمند است. او در ویدئویی ناراحت‌کننده که در فضای مجازی دست به دست می‌شود از طرفداران خود درخواست کمک دارد.

پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد رضا رویگری چون در مضیقه مالی بوده است و همسرش توانایی جابه‌جایی و نگهداری او را نداشته به‌تازگی در بخش شکوفه آسایشگاه سالمندان کهریزک بستری شده است، از طرفی به‌درخواست خانواده‌اش گوشی او گرفته شده است.

گزارشی از آخرین وضعیت رضا رویگری در آسایشگاه سالمندان/ خانه سینما چه مسئولیتی دارد؟رضا رویگری روی تخت خانه سالمندان کهریزک/ همسرم مرا در اینجا رها کرد

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران