کد خبر:6136
پ
۱۴۰۱۰۲۱۸۰۸۳۳۴۹۶۵۶۲۵۲۸۱۰۳۴

کونسیسائو: می‌دانستیم طارمی بازیکنی قدرتمند است/ قهرمانی پورتو عادلانه بود

سرمربی یاران طارمی اعلام کرد که تیمش شایسته قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر پرتغال بود. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم پورتو شب گذشته با حضور ۸۷ دقیقه‌ای مهدی طارمی در خانه بنفیکا یک بر صفر پیروز شد و یک هفته پیش از پایان فصل جاری لیگ برتر..

سرمربی یاران طارمی اعلام کرد که تیمش شایسته قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر پرتغال بود.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم پورتو شب گذشته با حضور ۸۷ دقیقه‌ای مهدی طارمی در خانه بنفیکا یک بر صفر پیروز شد و یک هفته پیش از پایان فصل جاری لیگ برتر پرتغال جشن قهرمانی را برپا کرد.

سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو به دنبال قهرمانی تیمش گفت: این یک بازی معمولی، رقابتی و بدون فرصت‌های بزرگ گلزنی در پایان فصل بود، البته در ابتدای نیمه نخست فرصت گلزنی داشتیم. پورتو شایسته پیروزی بود. درباره قهرمانی تیمم هم باید بگویم ما امروز آن را به دست نیاوردیم، زیرا بهترین تیم در طول فصل جاری لیگ برتر پرتغال بودیم. قهرمانی پورتو عدالت بود. بازیکنان پورتو عملکرد عالی داشتند. ما یک گروه و رختکن افسانه‌ای داریم. به بازیکنان و تمامی اعضای باشگاه و هوادارانی که خستگی‌ناپذیر بودند تبریک می‌گویم. اکنون بیایید جشن بگیریم و به بازی‌های بعدی فکر کنیم.

وی افزود: ما با تغییرات بازی بنفیکا هماهنگ شدیم و شایسته زدن گل پیروی بودیم. می‌دانستیم چگونه این بازی را درک کنیم. می‌دانستیم که پپه، گالنو و طارمی بازیکنان قدرتمندی در خطوط دفاعی و حمله هستند.

سرمربی پورتو ادامه داد: من بیشتر از قهرمانی روی نیمکت در طول بازی هیجان‌زده هستم. با این وجود خوشحالی زیادی را بابت عملکرد پرتلاش بازیکنان و هواداران را احساس می‌کنم. حمایت آنها عالی است. همچنان قهرمانی جام حذفی پرتغال را کم داریم و آن را هم می‌خواهیم.

لیگ برتر پرتغال| قهرمانی پورتو در حضور طارمی

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران