کد خبر:6372
پ
۱۴۰۱۰۲۲۴۱۷۱۰۵۷۳۰۰۲۵۳۲۲۳۲۴

گردان‌های القدس برای اولین بار تصاویر موشک «القاسم» را منتشر کرد

سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی برای اولین بار، بعد از یک سال از عملیاتی کردن موشک «قاسم»، تصاویر و جزئیات آن را منتشر کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «سرایا القدس»، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز ش..

سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی برای اولین بار، بعد از یک سال از عملیاتی کردن موشک «قاسم»، تصاویر و جزئیات آن را منتشر کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «سرایا القدس»، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز شنبه بعد از یک سال از نبرد یازده روزه «شمشیر قدس»، تصاویر و جزئیات استفاده از موشک «القاسم» را برای اولین بار منتشر کرد.

بر اساس این فیلم، سرایا القدس با این موشک که برای پاسداشت یاد و خاطره شهید قدس «سردار قاسم سلیمانی»، القاسم نام گذاری شده است، در جریان نبرد مذکور تجمعات نیروهای ارتش صهیونیستی در شرق خانیونس را هدف قرار داد و با این شلیک، رسما از این موشک رونمایی کرد.

موشک قاسم، ۴۰۰ کیلوگرم سرجنگی و ۲۰۰ متر برد مفید دارد که سال گذشته در جریان یورش صهیونیست‌ها به محله الشیخ جراح قدس و تلاش برای اخراج فلسطینیان از این محله، به مواضع ارتش اشغالگر شلیک شد. در این جنگ، گروه‌های مقاومت طی یازده روز با شلیک بیش از ۴۵۰۰ موشک و راکت تا شعاع تل‌آویو، شهرهای صهیونیست‌ نشین را به تعطیلی کشاندند.

رونمایی سرایا القدس از موشک پیشرفته «قاسم»جهاد اسلامی فلسطین مسئولیت عملیات علیه ارتش رژیم اسرائیل را برعهده گرفت

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران