کد خبر:6102
پ
۱۴۰۱۰۲۱۶۱۸۱۸۴۹۲۸۷۲۵۲۷۴۴۷۴

گزارش رسانه پرتغالی از تقابل پورتو و بنفیکا/ جدال طارمی با بهترین گلزن لیگ برتر پرتغال

دیدار پورتو و بنفیکا عرصه‌ای برای تقابل بهترین مهاجمان فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر پرتغال هم خواهد بود. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «Goal Point» پرتغال در فاصله یک روز تا دیدار حساس تیم‌های بنفیکا و پورتو در هفته سی‌وسوم لیگ برتر پرتغال، ب..

دیدار پورتو و بنفیکا عرصه‌ای برای تقابل بهترین مهاجمان فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر پرتغال هم خواهد بود.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «Goal Point» پرتغال در فاصله یک روز تا دیدار حساس تیم‌های بنفیکا و پورتو در هفته سی‌وسوم لیگ برتر پرتغال، به شرایط این دو تیم در این مسابقه پرداخته که در بخشی از آن آمده است: پورتو در فاصله دو هفته تا پایان لیگ، شش امتیاز بیشتر از اسپورتینگ دارد. عدم برتری در دیدارهای رودررو اما باعث شده است تا پورتو هنوز نتواند جشن قهرمانی بگیرد و برای رسیدن به این هدف به یک امتیاز دیگر نیاز دارد.

همه چیز نشان می‌دهد که پورتو به‌زودی جام قهرمانی را بالای سر می‌برد و تنها این ابهام وجود دارد که این اتفاق در ورزشگاه دا لوز (استادیوم خانگی بنفیکا) رخ می‌دهد یا ورزشگاه دراگائو. بنفیکا نمی‌خواهد ورزشگاه خانگی خود را به محل برگزاری جشن قهرمانی پورتو تبدیل کند.

طارمی در تیم منتخب هفته سی‌ودوم لیگ برتر پرتغال

این مسابقه عرصه تقابل دو خط حمله برتر مسابقات هم خواهد بود. پورتو در ۳۲ دیدار گذشته، ۸۳ بار موفق به گلزنی شده است و مهدی طارمی بهترین مهاجم این تیم محسوب می‌شود. او تاکنون ۲۰ گل به ثمر رسانده است و دومین گلزن برتر لیگ برتر پرتغال محسوب می‌شود. بنفیکا نیز ۷۶ بار توانسته دروازه رقبا را باز کند و داروین نونیز مهاجم این تیم ۲۶ بار گلزنی کرده است و چیزی تا عنوان بهترین مهاجم مسابقات فاصله ندارد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران