کد خبر:6612
پ
۱۴۰۱۰۲۲۹۲۲۵۵۴۷۵۸۸۲۵۳۵۶۱۵۴

یک فیلم؛ مدرک اصلی تراکتور علیه پرسپولیس برای ارائه به کمیته انضباطی!

باشگاه تراکتور قرار است یک فیلم را به‌عنوان مدرک اصلی خود به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه دهد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از حاشیه‌ها و اتفاقات رخ داده در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، دیدار تیم‌های تراکتور و پ..

باشگاه تراکتور قرار است یک فیلم را به‌عنوان مدرک اصلی خود به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه دهد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از حاشیه‌ها و اتفاقات رخ داده در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، دیدار تیم‌های تراکتور و پرسپولیس با تصمیم داوران بازی نیمه تمام ماند تا کمیته انضباطی درباره سرنوشت این مسابقه تصمیم‌گیری کند.

پس از ارسال گزارش ناظران بازی، قرار است جلسه رسیدگی به پرونده این مسابقه روز دوشنبه هفته جاری در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برگزار شود.

شنیده می‌شود اصلی‌‌ترین مدرک باشگاه تراکتور برای ارائه به کمیته انضباطی، فیلم دوربین‌های مدار بسته ورزشگاه است که به خروج تیم داوری و پرسپولیس از زمین مسابقه مربوط می‌شود.

باشگاه تراکتور با استناد به فیلم‌ دوربین‌های مداربسته مدعی است، تیم داوری حدود ۲۰ دقیقه بعد از خروج از زمین، با در دست داشتن توپ در داخل راهروی ورزشگاه منتظر بازگشت پرسپولیس به داخل زمین شده اما این تیم با تصمیم خود از حضور در زمین امتناع کرده است.

همچنین باشگاه تراکتور مدعی است چند مسئول استانی نیز پس از فراهم شدن شرایط، با پادرمیانی سعی در راضی کردن تیم پرسپولیس برای بازگشت به زمین داشتند که در نهایت افشین پیروانی اعلام کرد این تیم به دلیل نبود امنیت حاضر به بازگشت به زمین نیست.

باشگاه تراکتور قرار است به زودی مستندات خود را به همراه فیلم دوربین‌های مداربسته به کمیته انضباطی ارسال کند.

شکایت باشگاه تراکتور از ۲ بازیکن پرسپولیس به مراجع قضاییسلیمانی: داور تصمیمی برای ادامه بازی تراکتور – پرسپولیس نداشت/ رفتار عالیشاه هم گزارش شده است

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران